Najnowsze artykuły

15 sierpnia 2022 6:06

Nowoczesne metody płatności​Chociaż gotówka wciąż pozostaje w obiegu, dziś jest do dyspozycji wiele innych metod płatności. Od szybkich przelewów online po portfele elektroniczne czy PayPal. Transakcje bezgotówkowe zyskują na znaczeniu, a nowoczesne metody płatności zdominowały opłacanie zakupów. Jeszcze kilka lat temu płacenie gotówką było prawie jedynym sposobem pokrycia kosztów zakupów. Jednak metoda ta musiała zmierzyć się z bezkontaktowym przeprowadzaniem transakcji. Platformy płatnicze pozwoliły na wykonywanie szybkich przelewów, bez obaw o bezpieczeństwo płatności!

PayPal królem płatności

System PayPal jest królem płatności przez Internet. Dzięki tej platformie można płacić za zakupy w sklepach internetowych, zamiast dokonywać przelewów w banku. Aby skorzystać z PayPal, konieczne jest skojarzenie konta lub karty z systemem płatności bezgotówkowych. Jest to platforma bardzo wszechstronna i wygodna w zarządzaniu zwrotami.

Ekspresowe przelewy

Era przelewów, które docierały dzień lub dwa później dobiegła końca. Nowoczesne metody płatności obejmują ekspresowe transakcje dokonywane w sklepach internetowych, które korzystają z platformy https://www.przelewy24.pl/. Dzięki takiemu rozwiązaniu pieniądze za zakupy zrobione w Internecie bezpiecznie i szybko trafiają na konto sprzedawcy.

Płatność za pomocą telefonu komórkowego

Nowoczesna metoda płatności preferowana przez użytkowników, którzy nie rozstają się ze swoimi telefonami, to cyfrowe portfele do płacenia zbliżeniowego. Jest to wygodna, szybka i funkcjonalna transakcja, do której potrzebna jest tylko specjalna aplikacja.

Tego typu aplikacje wykorzystują technologię NFC, więc aby z nich korzystać, konieczne jest posiadanie smartfona, który ją obsługuje. Jedną z głównych zalet niezależnych portfeli cyfrowych, np. Apple Pay czy Google Pay, które nie należą do banków, jest to, że nie udostępniają one sprzedawcy danych bankowych klienta.

Z nowoczesnych metod płatności chętnie korzystają osoby, które bardzo często dokonują zakupów w Internecie i mają też dużą świadomość cyberbezpieczeństwa! Warto korzystać z platform typu Przelewy24, ponieważ znacząco ułatwiają one zakupy!

Artykuł partnera

Napisz do nas

Omówimy warunki współpracy

Spodobał Ci się napisany przez nas tekst? A może masz coś do dodania w omawianej kwestii lub chcesz opublikować swoją poradę dotyczącą kredytu.

Zainteresowany współpracą z naszszym portalem? Skontaktuj się z naszą Redakcją, używając w tym celu prostego fromularza kontaktowego, który znajdziesz na każdej stornie serwisu. 

Komentarze (0)